gniezno2@komornik.pl
✆ (61) 425 98 86

WŁAŚCIWOŚĆ

Wykaz miejscowości według gmin:

  • Gmina Gniezno: 
    Braciszewo, Dalki, Dębówiec, Gniezno, Jankowo Dolne, Krzyszczewo, Lubochnia, Łabiszynek, Mnichowo, Modliszewo, Napoleonowo, Obora, Obórka, Osiniec, Piekary, Pyszczynek, Skiereszewo, Strzyżewo Kościelne, Strzyżewo Paczkowe, Strzyżewo Smykowe, Szczytniki Duchowne, Wola Skorzęcka, Zdziechowa, Żydowo
  • Gmina Pobiedziska:
    Barcinek, Bednary, Biskupice, Biskupice Wielkopolskie, Bociniec, Borowo-Młyn osada, Borówko, Bugaj, Czachurki, Główienka osada, Główna, Gołunin , Gołuń , Gorzkie Pole osada, Góra , Huby, Jankowo , Jankowo-Młyn, Jerzykowo, Jerzyn , Jezierce osada leśna, Kaczyna, Kaczyna osada, Kapalica osada, Kocanowo, Kociałkowa Górka osada, Kołata, Kołatka, Koszary, Kowalskie, Krześlice, Kuracz osada, Latalice wieś, Letnisko Leśne, Łagiewniki, Nadrożno osada, Nowa Górka, Olszak leśniczówka, Pobiedziska, Podarzewice, Podarzewo, Polska Wieś, Pomarzanki osada, Pomarzanowice, Probostwo, Promienko, Promno osada, Promno leśniczówka, Promno, Promno-Stacja osada, Pruszewiec, Siodłowo osada
  • Gmina Trzemeszno:
    Bieślin, Brzozówiec, Cytrynowo, Duszno, Dysiek, Gołąbki, Grabowo, Jastrzębowo, Dąbrowa, Kamieniec, Kozłowo, Kruchowo, Lubiń, Ławki, Miaty, Mijanowo, Miława, Niewolno, Ochodza, Ostrowite, Płaczkowo, Popielewo, Powiadacze, Rudki, Smolary, Szydłowo, Trzemżal, Wydartowo, Wymysłowo, Zieleń,Trzemeszno
  • Gmina Łubowo:
    Chwałkówko osada, Dziekanowice, Fałkowo, Goraninek osada, Imielenko, Imielno, Lednogóra, Leśniewko, Leśniewo, Łubowo, Moraczewo, Myślęcin, Nowa Wieś Lednogórska, Owieczki, Pierzyska, Przyborowo, Przyborówko, Rybitwy, Rzegnowo, Siemianowo, Strychowo, Wierzyce, Woźniki, Żydówko
  • Gmina Czerniejewo:
    Czeluścin, Gębarzewo, Golimowo, Goraniec, Goranin, Graby, Kąpiel, Kosmowo, Kosowo, Nidom, Pakszyn, Pakszynek, Pawłowo, Rakowo, Szczytniki Czerniejewskie, Żydowo, Czerniejewo
  • Gmina Niechanowo:
    Arcugowo, Cielimowo, Czechowo, Drachowo, Goczałkowo , Grotkowo, Gurowo, Gurówko, Jarząbkowo, Jelitowo, Jelonek leśniczówka, Karsewo, Kędzierzyn, Malczewo, Marysin, Mierzewo, Mikołajewice, Miroszka, Niechanowo, Nowa Wieś Niechanowska, Potrzymowo, Trzuskołoń, Żelazkowo, Żółcz
  • Gmina Mieleszyn:
    Borzątew, Dębłowo, Dobiejewo, Dziadkowo, Dziadkówko osada, Karniszewo, Kowalewko, Kowalewo, Łopienno, Mieleszyn, Mielno, Nowaszyce leśniczówka, Popowo Podleśne, Popowo Tomkowe, Popowo-Ignacewo, Przysieka, Sokolniki, Świątniki Małe, Świątniki Wielkie
  • Gmina Kłecko:
    Bielawy, Biskupice, Bojanice, Brzozogaj, Charbowo, Czechy, Dębnica, Działyń, Dziećmiarki, Gorzuchowo, Kamieniec, Komorowo, Michalcza, Polska Wieś, Pomarzany, Pruchnowo, Sulin, Świniary, Ułanowo, Waliszewo, Wilkowyja, Zakrzewo, Kłecko
  • Gmina Kiszkowo: 
    Berkowo, Dąbrówka Kośc., Głebokie, Gniewkowo, Karczewko, Kiszkowo, Łagiewniki Kośc., Olekszyn, Rybno Wielkie, Skrzetuszewo, Sławno, Sroczyn, Turostowo, Turostowo Ujazd, Węgorzewo

Alfabetyczny wykaz miejscowości:

A

  • Arcugowo

B

  • Barcinek, Bednary, Berkowo, Bielawy, Bieślin, Biskupice, Biskupice Wielkopolskie, Bociniec, Bojanice, Borowo – Młyn osada, Borówko, Borzątew, Braciszewo, Brzozogaj, Brzozówiec, Bugaj

C

  • Charbowo, Chwałkówko osada, Cielimowo, Cytrynowo, Czachurki, Czechowo, Czechy, Czeluścin, Czerniejewo

D

  • Dalki, Dąbrowa, Dąbrówka Kośc., Dębłowo, Dębnica, Dębówiec, Dobiejewo, Drachowo, Duszno, Dysiek, Dziadkowo, Dziadkówko osada, Działyń, Dziećmiarki, Dziekanowice

F

  • Fałkowo

G

  • Gębarzewo, Głębokie, Główienka osada,Główna, Gniewkowo, Gniezno, Goczałkowo, Golimowo,Gołąbki, Gołunin, Gołuń, Goraniec, Goranin, Goraninek osada, Gorzkie Pole osada, Gorzuchowo, Góra, Grabowo, Graby, Grotkowo, Gurowo, Gurówko

H

  • Huby

I

  • Imielenko, Imielno

J

  • Jankowo, Jankowo Dolne, Jankowo-Młyn, Jarząbkowo, Jastrzębowo, Jelitowo, Jelonek Leśniczówka, Jerzykowo, Jerzyn, Jezierce Osada Leśna

K

  • Kaczyna Kaczyna osada Kamieniec Kamieniec Kapalica osada Karczewko Karniszewo Karsewo Kąpiel Kędzierzyn Kiszkowo Kłecko Kocanowo Kociałkowa Górka osada Kołata Kołatka Komorowo Kosmowo Kosowo Koszary część miasta Kowalewko Kowalewo Kowalskie Kozłowo Kruchowo Krześlice Krzyszczewo Kuracz osada

L

  • Latalice wieś Lednogóra Leśniewko Leśniewo Letnisko Leśne Lubiń Lubochnia

Ł

  • Łabiszynek Łagiewniki Łagiewniki Kośc. Ławki Łopienno Łubowo

M

  • Malczewo Marysin Miaty Michalcza Mieleszyn Mielno Mierzewo Mijanowo Mikołajewice Miława Miroszka Mnichowo Modliszewo Moraczewo Myślęcin

N

  • Nadrożno osada Napoleonowo Nidom Niechanowo Niewolno Nowa Górka Nowa Wieś Lednogórska Nowa Wieś Niechanowska Nowaszyce leśniczówka

O

  • Obora Obórka Ochodza Olekszyn Olszak leśniczówka Osiniec Ostrowite Owieczki

P

  • Pakszyn Pakszynek Pawłowo Pekin część miasta Piekary Pierzyska Płaczkowo Pobiedziska Podarzewice Podarzewo Polska Wieś Polska Wieś Pomarzanki osada Pomarzanowice Pomarzany Popielewo Popowo Podleśne Popowo Tomkowe Popowo-Ignacewo Potrzymowo Powiadacze Probostwo Promienko Promno Promno leśniczówka Promno osada Promno-Stacja osada Pruchnowo Pruszewiec Przyborowo Przyborówko Przysieka Pyszczynek

R

  • Rakowo Rudki Rybitwy Rybno Wielkie Rzegnowo

S

  • Siemianowo Siodłowo osada Skiereszewo Skorzęcin przysiółek Skrzetuszewo Sławno Smolary Sokolniki Sroczyn Stara Górka Stęszewice Stęszewko Strychowo Strzyżewo Kościelne Strzyżewo Paczkowe Strzyżewo Smykowe Suchy Bór leśniczówka Sulin Szczytniki Czerniejewskie Szczytniki Duchowne Szydłowo

T

  • Świątniki Małe Świątniki Wielkie Świniary Trzemeszno Trzemżal Trzuskołoń Tuczno Turostowo Turostowo

U

  • Ujazd Ułanowo Uzarzewo-Huby

W

  • Wagowo Walątkowo Waliszewo Węglewko osada Węglewo Wierzyce Wiktorówka Wilkowyja Wiśniewo i Wola Skorzęcka Woźniki Wójtostwo Wronczyn Wronczynek osada Wydartowo Wymysłowo

Z

  • Zakrzewo Zbierkowo Zdziechowa Zieleń Zielony Dworek Złotniczki

Ż

  • Żelazkowo Żółcz Żydowo Żydowo Żydówko